ekologia 256x256 - Ekologia

Jednym z globalnych problemów na świecie jest zanieczyszczanie środowiska i smog. Widzimy i odczuwamy to na własnej skórze. W dużej mierze zanieczyszczenie pochodzi z sektora transportu. Temat jest poruszany w mediach i na światowych spotkaniach ‘na szczycie’. Rozwiązania proponowane przez głowy państw to jedno, ale już dziś sam możesz przyczynić się do poprawy jakości powietrza i środowiska. Rozwiązanie jest proste, dostępne od ręki i zależy tylko od Ciebie.

Zaciekawiony? Przybliżmy kilka faktów.

60%
mniej!
tlenku węgla
10%
mniej!
dwutlenku węgla
50%
mniej
węglowodorów i tlenku azotu
CzyWieszŻe?

Czy wiesz, że LPG nie produkuje sadzy, ani innych pozostałości? Wniosek jest prosty – jako kierowca masz realny wpływ na środowisko, a najlepsze rozwiązania są banalnie proste w zastosowaniu. Pamiętaj – samochody, w których wykorzystywana jest instalacja gazowa, są zdecydowanie bardziej przyjazne środowisku naturalnemu, niż auta zasilane wyłącznie benzyną lub olejem napędowym!

question 512x512 - Ekologia
CzyWieszŻe?

Czy wiesz, że mniejsza ilość zanieczyszczeń uwalnianych do atmosfery to czynnik, do którego powinniśmy przykładać coraz większą uwagę. Szczególnie w dobie wysokiego poziomu smogu.

question 512x512 - Ekologia
CzyWieszŻe?

Czy wiesz, że paliwo LPG i CNG jest proekologiczne i ma ogromny wpływ na poprawę jakości powietrza. Troszcz się o swoją kieszeń oraz o to czym oddychasz i czym oddychają Twoi bliscy.

question 512x512 - Ekologia
23
miliony
kierowców

Już ponad 23 miliony kierowców na świecie wybrało jazdę na instalacji gazowej