Jednym z globalnych problemów na świecie jest zanieczyszczanie środowiska i smog. Widzimy i odczuwamy to na własnej skórze. W dużej mierze zanieczyszczenie pochodzi z sektora transportu. Temat jest poruszany w mediach i na światowych spotkaniach ‘na szczycie’. Rozwiązania proponowane przez głowy państw to jedno, ale już dziś sam możesz przyczynić się do poprawy jakości powietrza i środowiska. Rozwiązanie jest proste, dostępne od ręki i zależy tylko od Ciebie.

Zaciekawiony? Przybliżmy kilka faktów.

60%
mniej!
tlenku węgla
10%
mniej!
dwutlenku węgla
50%
mniej
węglowodorów i tlenku azotu
CzyWieszŻe?

Czy wiesz, że LPG nie produkuje sadzy, ani innych pozostałości? Wniosek jest prosty – jako kierowca masz realny wpływ na środowisko, a najlepsze rozwiązania są banalnie proste w zastosowaniu. Pamiętaj – samochody, w których wykorzystywana jest instalacja gazowa, są zdecydowanie bardziej przyjazne środowisku naturalnemu, niż auta zasilane wyłącznie benzyną lub olejem napędowym!

CzyWieszŻe?

Czy wiesz, że mniejsza ilość zanieczyszczeń uwalnianych do atmosfery to czynnik, do którego powinniśmy przykładać coraz większą uwagę. Szczególnie w dobie wysokiego poziomu smogu.

CzyWieszŻe?

Czy wiesz, że paliwo LPG i CNG jest proekologiczne i ma ogromny wpływ na poprawę jakości powietrza. Troszcz się o swoją kieszeń oraz o to czym oddychasz i czym oddychają Twoi bliscy.

23
miliony
kierowców

Już ponad 23 miliony kierowców na świecie wybrało jazdę na instalacji gazowej