oszczednosc 256x256 - Korzyści z jazdy i montażu instalacji LPG&CNG

Najbardziej obrazową i cenioną przez kierowców korzyścią jest mądre oszczędzanie. Instalacja gazowa w samochodzie pozwala przejeżdżać takie same dystanse praktycznie za połowę ceny.

ekologia 256x256 - Korzyści z jazdy i montażu instalacji LPG&CNG

Użytkowanie instalacji autogaz LPG&CNG ma pozytywny wpływ na środowisko – ogranicza poziom emisji spalin w stosunku do spalania benzynowego. Smog jest zmorą nie tylko mieszkańców dużych miast, ale globalnie mieszkańców planety Ziemi. Środowisko to dobro, o które wszyscy powinniśmy dbać, niezależnie od miejsca zamieszkania. Wybierając instalację autogaz Zenit dokładasz swoją cegiełkę do lepszego jutra!

oszczednosc 256x256 - Korzyści z jazdy i montażu instalacji LPG&CNG

Ciekawostką jest, że paliwo gazowe LPG może wydłużyć żywotność silnika. Dzieje się tak, ponieważ LPG nie łączy się z cząsteczkami oleju silnikowego (w przeciwieństwie do benzyny). Dzięki temu olej znacznie dłużej utrzymuje swoje właściwości smarne i myjące.

earth car 80x40 - Korzyści z jazdy i montażu instalacji LPG&CNGearth car 80x40 - Korzyści z jazdy i montażu instalacji LPG&CNG

Wyobraź sobie taką sytuację:

Jedziesz na wakacje, na drodze duży ruch. Zatankowałeś auto do pełna przed podróżą, ale wskazówka licznika już pokazuje rezerwę. Zjeżdżasz na stację i na widok długiej kolejki do dystrybutora dostajesz dreszczy. Właśnie straciłeś 30 minut na przymusowe tankowanie…

Ta historia może mieć też optymistyczny scenariusz.

Wyjeżdżasz na wakacje, przed podróżą zatankowałeś auto do pełna. Na drodze duży ruch. Inne samochody zjeżdżają na jedyną stację w odległości 100 km, więc kolejkę do dystrybutora widzisz już z drogi… Ty jednak zadowolony jedziesz dalej, prosto do celu. Tak, to możliwe.

Albo wyobraź sobie taką sytuację.

Jedziesz do pracy, w mieście korki a Ty szukasz stacji, żeby ‘napoić’ samochód, który wskazuje rezerwę. Masz 2 opcje – jedziesz prosto do pracy na oparach i się nie spóźnisz, ale czy uda Ci się dojechać z pracy na stację? Opcja druga – jedziesz na stację, ale spóźniasz się do pracy. Tak źle, tak niedobrze…

Zgodzisz się z nami, że na drodze lepiej unikać stresujących sytuacji, prawda? Dlatego zadbaj o zwiększenie zasięgu swojego samochodu inwestując w instalację autogaz Zenit. Dzięki niej dystans, jaki możesz pokonać bez tankowania jest praktycznie dwa razy większy, a oszczędność czasu – nieoceniona!

Bądźmy szczerzy – czy choć raz zrobiło Ci się przykro na stacji benzynowej, kiedy płaciłeś za paliwo? Na pewno nie raz myślałeś: wolałabym wydać te pieniądze na co innego!

Wielu kierowców chce jeździć taniej, ale jednocześnie nie wyobraża sobie, że miałoby ograniczyć jazdę samochodem. Nic dziwnego – auto to wygoda i do dobrego człowiek się szybko przyzwyczaja. Autem do pracy, autem po zakupy, autem na spotkanie ze znajomymi, autem na wypad poza miasto.

Jak więc mądrze oszczędzić na benzynie? Montując instalację autogaz Zenit! Z Zenitem wydatki na benzynę ograniczasz aż do 50%!

Policz, ile pieniędzy „przepalasz” na stacji benzynowej dziś, a ile mądrze zaoszczędzisz z instalacją Zenit!

Dużo, prawda? Na co więc je przeznaczysz? Na wycieczkę, na naukę jazdy motocyklem, na lot balonem? A może po prostu na nowy telewizor, na konsolę, na kino domowe?

Cokolwiek to będzie – Zenit przybliża i do codziennych potrzeb, i do życiowych marzeń. Zamontuj instalację Zenit!