Jeśli szanujesz swoje pieniądze, wybierz sprawdzoną instalację autogaz. Z rozwagą podejdź również do wyboru punktu montażowego. Te 2 elementy zawsze idą w parze, a poprawnie dobrana i zamontowana instalacja gazowa w aucie to gwarancja oszczędności. Dlatego ważne jest, abyś skorzystał z usług zaufanego warsztatu montującego.

Dowiedz się, która instalacja LPG będzie odpowiednia dla Twojego auta. Zasięgnij opinii specjalistów świadczących usługę montażu na co dzień. Dzisiejsze samochodowe instalacje gazowe pozwalają na montaż w niemal wszystkich jednostkach benzynowych, zarówno do wtrysku pośredniego, jak i wtrysku bezpośredniego (direct injection).

Oszczędź czas i energię na szukanie warsztatu – skorzystaj z poniższej mapy placówek eksperckich i polecanych.

BEST PART OF DRIVING  ZNAK 203x300 - Znajdź warsztat
pl2 300x283 - Znajdź warsztat

Warsztaty ogólnopolskiej sieci Ekspert LPG

– to samodzielne firmy – warsztaty montujące – zjednoczone pod wspólną marką Ekspert LPG. Oferują gwarancję ogólnopolską zgodnie z założeniami z karty, jaką otrzymujesz po wykonanej usłudze montażu. Sieć Ekspert istnieje od 2013 r. i zyskała dużą popularność na terenie kraju. Warsztaty sieci Ekspert LPG posiadają odpowiednie przeszkolenie techniczne z zakresu montażu instalacji autogaz oraz wymagane uprawnienia nadane przez Instytut Transportu Samochodowego oraz Transportowy Dozór Techniczny. Warsztaty polecane poddawane są skrupulatnemu procesowi weryfikacji, co znaczy, że jako klient otrzymujesz dokładną, w pełni wykwalifikowaną, wszechstronną obsługę, a także nowoczesne rozwiązania technologiczne. Pytaj w nich o instalację Zenit.

BEST PART OF DRIVING  ZNAK 694x1024 - Znajdź warsztat

Pozostałe warsztaty

– to samodzielne firmy – warsztaty montujące, które posiadają odpowiednie przeszkolenie techniczne z zakresu montażu instalacji autogaz oraz wymagane uprawnienia nadane przez Instytut Transportu Samochodowego oraz Transportowy Dozór Techniczny. Warsztaty polecane poddawane są skrupulatnemu procesowi weryfikacji, co znaczy, że jako klient otrzymujesz dokładną, w pełni wykwalifikowaną, wszechstronną obsługę, a także nowoczesne rozwiązania technologiczne. Pytaj w nich o instalację Zenit.


Montaż instalacji gazowej w aucie niesie za sobą szereg korzyści ekonomicznych. Ceny autogazu są znacząco niższe od cen benzyny, co przyczynia się do szybkiego zwrotu z inwestycji w montaż. Ponadto koszt montażu samochodowej instalacji gazowej zwraca się tym szybciej, im więcej kilometrów pokonujesz. Brzmi optymistycznie, prawda? Dla wielu użytkowników instalacji LPG to właśnie konwersja zasilania benzynowego na zasilanie LPG jest motywatorem do częstego podróżowania!

Główny zakres usług świadczonych w warsztatach polecanych i eksperckich zlokalizowanych na terenie największych miast kraju:

 • autogaz montaż (montaż instalacji LPG/CNG),
 • serwis samochodowych instalacji gazowych LPG/CNG,
 • montaż sekwencyjnych instalacji gazowych LPG/CNG,
 • montaż instalacji LPG do bezpośredniego wtrysku paliwa

Przygotowana przez warsztaty oferta powinna usatysfakcjonować każdego klienta, niezależnie od jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Wybierając powyższe warsztaty, wybierasz sprawdzoną jakość zarówno doboru komponentów instalacji LPG/CNG, jak również samego montażu.

Szukaj

Przygotowana przez warsztaty oferta powinna usatysfakcjonować każdego klienta, niezależnie od jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Znajdź :

( km )

Lokalizuj :

Wyszukaj warsztaty montujące w Twojej okolicy:

zostanie wykorzystana
Twoja lokalizacja

Użyj mojej lokalizacji

Typ warsztatu :

Nie znaleziono warsztatów dla podanych kryteriów wyszukiwania.
Prosimy zmienić parametry wyszukiwania i spróbować ponownie.
 • Legenda

 • Warsztat Sieci Ekspert LPG
 • Warsztat współpracujący

Warsztaty sieci Ekspert LPG w okolicy:

  Lista warsztatów: